Zostawiam. Wybaczam. Zaczynam od nowa.

Zostawiam. Wybaczam. Zaczynam od nowa.

Drugie spotkanie z cyklu "Przebudzenie - Twój nowy początek"

300.00 

Czas trwania: 2h 10min

Dostęp na 6 miesięcy.

Zostawiam. Wybaczam. Zaczynam od nowa.

Drugie spotkanie z cyklu "Przebudzenie - Twój nowy początek"

Pierwsze spotkanie z cyklu “Przebudzenie – nowy początek” jest cały czas dostępne – znajdziesz je tutaj:

 

https://jakobiakvod.pl/produkt/przebudzenie-nowy-poczatek/

 


 

Spotkanie już się odbyło, jednak nadal można wykupić do niego dostęp. Decydując się na zakup w tym momencie otrzymujesz pełnowartościową treść – jedyna różnica polega na tym, że zamiast spotkania w formie na żywo, otrzymujesz możliwość obejrzenia nagrania wideo z tego wydarzenia.

 


 

Cykl spotkań “Przebudzenie Twój nowy początek” jest przeznaczony dla osób, które jednorazowo na pełny kurs “Święty Spokój” czy odosobnienie nie mogą sobie pozwolić, ale chcą zacząć żyć pełniej. Lekcja ta jest zawarta również w kursie “Święty Spokój”.

 

Drugie spotkanie z cyklu “Przebudzenie – nowy początek” odbyło się 22 października, czyli dokładnie miesiąc po pierwszym. Zostawialiśmy za sobą to, co nas bolało z przeszłości, porzucaliśmy presję przyszłości. Wybaczaliśmy tym, co nas zranili, tym co nas skrzywdzili, bo rozumiem, że dla wielu trudne może być rozpoznanie esencji życia, kiedy trzymamy w sobie żal, złość i pretensje. Na tym spotkaniu nabieraliśmy zdrowego podejścia do naszych planów, aby presja przyszłości nie przyćmiła nam życia. Z drugiej strony godziliśmy się z tym co jest teraz, aby szczęścia nie szukać w przyszłości. Rozpoznawaliśmy obecność, teraźniejszość, opadaliśmy, osadzaliśmy się w życiu, w nadzwyczajnym teraz.

 

W każdej chwili możesz też dołączyć do pełnego kursu online “Święty Spokój”. Różni się on od tego spotkania tym, że jest znacznie obszerniejszym, pełnym, bardzo mocnym prowadzeniem Ciebie przez cały proces budzenia się. Jest totalną zmianą perspektywy. Składa się z 14 spotkań – 7 lekcji (w tym lekcji “Zostawiam. Wybaczam. Zaczynam od nowa”) oraz 7 sesji pytań i odpowiedzi. Więcej informacji znajdziesz tutaj: Kurs Online “Święty Spokój” (w wersji z nagraniami wideo). 

 


 

Spotkanie odbyło się na zamkniętej grupie na Facebooku i tam też będziesz mogła/mógł je obejrzeć. Jeżeli nie masz Facebooka, możesz go założyć w parę minut jedynie w tym celu, a później usunąć konto. Decydując się na zakup udziału w spotkaniu pamiętaj, że posiadanie (choćby tymczasowego) konta na Facebooku jest konieczne by w nim uczestniczyć.

 

Po zakupieniu “Zostawiam. Wybaczam. Zaczynam od nowa.”, na podany przez Ciebie adres mailowy, wyślemy potwierdzenie zakupu spotkania (będzie to mail zatytułowany “[Łukasz Jakóbiak] Twoje zamówienie zostało zrealizowane”), a w nim ważny pakiet informacji i link do grupy na Facebooku, gdzie znajduje się nagrane spotkanie.

 

Spotkanie będziesz mogła/mógł obejrzeć w dowolnym momencie przez 6 miesięcy od dnia zakupu.

 

W razie nieotrzymania wiadomości e-mail z pakietem informacyjnym proszę o sprawdzenie folderu spam, a w razie braku wiadomości o kontakt (po 24 godzinach od zakupu spotkania, aby mieć pewność, że nasz system zarejestrował płatność) na adres: kontakt@jakobiakvod.pl.

 

Jeżeli Twój adres e-mail ma domenę gmx.de, postaraj się użyć innego lub również napisz do mnie w przypadku braku pakietu informacyjnego. 

 


 

Nie ma możliwości płatności przez PayPal. Dostępne metody płatności to Tpay (przelew, blik) oraz Stripe (płatność kartą). Przykro nam, ale nie ma możliwości otrzymania od nas numeru konta do płatności bezpośrednio na konto. Płatność musi zostać wykonana przez system. Jeżeli nie obsługujesz żadnej z podanych płatności, może ktoś będzie mógł zrobić płatność za Ciebie. Osoby mieszkające za granicą zwykle wybierają płatność poprzez kartę płatniczą na Stripe.

 


 

Spotkania z serii “Przebudzenie – nowy początek” to bardzo silna przestrzeń zmiany postrzegania rzeczywistości, a w związku z tym, chciałbym, abyś bardzo świadomie podjęła/podjął decyzję o uczestnictwie. Jeżeli jesteś pod opieką specjalistów, skonsultuj z nimi swój udział w kursie. 

 

Przeciwwskazania do udziału w spotkaniu w przypadku:

 

– występowania schorzeń o podłożu psychicznym; 

– pozostawania pod opieką psychiatry lub psychologa w związku z kondycją psychofizyczną;

– przyjmowania leków mających wpływ na stan psychiczny;

– występowania stanów lękowych lub depresyjnych;

 

Spotkanie nie może zastąpić profesjonalnej opieki lekarskiej. Biorąc udział w spotkaniu akceptujesz to, że może pobudzić w Tobie różne emocje i bierzesz pełną odpowiedzialność za wszelkie szkody i urazy, jakich możesz doświadczyć. W razie wątpliwości możesz napisać do nas na kontakt@jakobiakvod.pl, a z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania i wątpliwości. 

 


 

Do zobaczenia w przestrzeni pełnej miłości!

Łukasz