Spotkaj siebie – kurs online

Spotkaj siebie – kurs online

599.00 

Czas trwania: 6 spotkań online, na żywo

Dostęp do nagrań z kursu możliwy do 15 lipca 2024

Spotkaj siebie – kurs online

Kurs się już zaczął, ale wszystkie spotkania są nagrywane, więc możesz do nas dołączyć w każdej chwili. Otrzymasz dostęp do nagrań.

 

W ostatnim roku, w tych trudnych dla mnie chwilach, przygotowałem dla siebie plan, plan, który pomógł mi jeszcze bardziej zauważyć siebie, uszanować, przetrwać, rozpoznać głębiej to, kim jestem i po co tu jestem. Przyszedł czas na zauważenie siebie. Zauważenie tego, co domaga się zauważenia, puszczenie tego, co już nam nie służy…a po co? Po to, aby rozbłysnąć bardziej życiem. Po to, aby rozbłysnąć bardziej miłością. Po to, aby nie stracić ani jednej sekundy z życia. 

Jest mi niezmiernie miło i z pełnym szacunkiem pragnę zapowiedzieć, że będziemy mieli okazję wspólnie odkrywać siebie, swojej mocy, miłości, którą jesteśmy, będziemy mieli okazję spędzić ze sobą dużo czasu podczas 6-tygodniowego, najnowszego programu “Spotkaj siebie”, w którym skierujemy się ku sobie, czyli w stronę najbardziej pożądanej wibracji, wibracji miłości.

Ten program to uspokojenie umysłu, a co za tym idzie, większe odczucie siebie, radości z życia i spokoju. To 15% teorii, a 85% prostej, wyciszającej praktyki, bo najważniejszy przekaz dla siebie, Ty nosisz w sobie. Ja Ci jedynie pomogę się wyciszyć, aby go usłyszeć, abyś zobaczyć świat czyściej, bez tak wielu myśli.

Ten kurs to powrót do ciała, a co za tym idzie, większe odczucie życia. Spotykając siebie, spotykasz miłość, którą u podstaw jesteś, więc miłości, akceptacji i wartości na zewnątrz nie musisz szukać. To nic innego jak droga ku sobie, swojej wolności, potrzebom i pragnieniom.

Program, który na głębszym poziomie zaprosi Was, aby nie szukać na zewnątrz. Ten program jest dla osób, które nie czują satysfakcji z chwili obecnej, dla tych, którzy nie wiedzą w którą stronę iść, których męczą myśli, uwiera życie, brak energii, chcą coś zmienić, a nie wiedzą co.

Czy mój nowy kurs zmieni Twoje życie? A kim ja jestem, aby Ci powiedzieć, że zmieni? Ja zrobię co w mojej mocy, aby być tam z serca, aby być tam z głębi, aby być tam w prawdzie. Przeprowadzę Cię przez proces, przez który sam przechodzę.

Zauważ wreszcie siebie. Ty jesteś tym co daje ukojenie. Ty jesteś swoim wybawieniem. Co może być ważniejszego i wspanialszego niż Ty? Nic Ci siebie nie zastąpi no bo jak coś daleko na zewnątrz może zastąpić coś, co blisko wewnątrz?


Daty i miejsce spotkań:

24.02, a także 2, 9, 16, 23, 30.03 zawsze o godzinie 9:00 do 11:00 rano czasu polskiego, aby móc zacząć dzień będąc bliżej siebie. Możliwe, że jedno ze spotkań zostanie przesunięte na niedzielę lub inną godzinę. Bez względu na wszystko, spotkania będą nagrywane więc będzie można je zobaczyć do 15 lipca 2024 roku.

Spotkania odbywać się będą w soboty na darmowej aplikacji zoom lub na grupie na Facebooku.

Poza oficjalnymi spotkaniami zostaniesz poproszony o poświęcenie tyle, ile możesz, od 30 do 120 minut dziennie na bardzo prostą, ale absolutnie kluczową praktykę wyciszającą.

Możliwe, że w ramach niespodzianki pojawi się 1 lub 2 wspaniałych przewodników, którzy dodadzą głębi do tych spotkań.

Ten kurs nie skończy się dla Ciebie w dniu ostatniej lekcji. Jeżeli utrzymasz sugerowaną prostą praktykę, to będzie ona pozytywnie wpływała na wiele aspektów Twojego życia.

 

Spotkajmy się w wyjątkowej i subtelnej podróży do siebie czyli do odczuwania życia bardziej…


Rejestracja:

Informacja dla osób zdecydowanych: proszę przeczytać tę treść do samego końca. Są tam niezbędne informacje dotyczące udziału w kursie (kontakt w razie braku pakietu informacyjnego).

Po zakupieniu kursu, na podany przez Ciebie adres mailowy, wyślemy potwierdzenie zakupu kursu (będzie to mail zatytułowany “[Łukasz Jakóbiak] Twoje zamówienie zostało zrealizowane”), a w nim pakiet istotnych informacji – w tym dane dostępu do kursu oraz ważny link do grupy na Facebooku, gdzie będą komunikowane kwestie dotyczące kursu.

W razie nieotrzymania wiadomości e-mail z pakietem informacyjnym proszę o sprawdzenie folderu spam, a w razie braku wiadomości o kontakt (24h od zakupu kursu, aby mieć pewność, że nasz system zarejestrował płatność) na adres: kontakt@jakobiakvod.pl. Jeżeli Twój adres e-mail ma domenę gmx.de, postaraj się użyć innego lub również napisz do nas w przypadku braku pakietu informacyjnego.

Pamiętaj, aby nie odkładać na ostatnią chwilę zgłoszenia nam braku pakietu informacyjnego – jeśli zrobisz to zbyt późno, możemy nie zdążyć przesłać Ci danych dostępu do kursu przed jego rozpoczęciem.

 

Nie ma możliwości płatności przez PayPal. Dostępne metody płatności to Tpay (przelew, blik) oraz Stripe (płatność kartą). Przykro nam, ale nie ma możliwości otrzymania od nas numeru konta do płatności bezpośrednio na konto. Płatność musi zostać wykonana przez system. Jeżeli nie obsługujesz żadnej z podanych płatności, może ktoś będzie mógł zrobić płatność za Ciebie. Osoby mieszkające za granicą zwykle wybierają płatność poprzez kartę płatniczą na Stripe.


Kurs nie może zastąpić profesjonalnej opieki lekarskiej. Biorąc udział w kursie akceptujesz to, że może pobudzić w Tobie różne emocje i bierzesz pełną odpowiedzialność za wszelkie szkody i urazy, jakich możesz doświadczyć.

 

Przeciwwskazania do udziału w kursie w przypadku:

– występowania schorzeń o podłożu psychicznym;
– pozostawania pod opieką psychiatry lub psychologa w związku z kondycją psychofizyczną;
– przyjmowania leków mających wpływ na stan psychiczny;
– występowania stanów lękowych lub depresyjnych;

 

 W razie wątpliwości możesz napisać do nas na kontakt@jakobiakvod.pl, a z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania i wątpliwości. 

 

Do zobaczenia w przestrzeni pełnej miłości,

Łukasz