Spotkaj siebie – kurs online

Spotkaj siebie – kurs online

599.00 

Czas trwania: 6 spotkań online, na żywo

Dostęp do nagrań z kursu możliwy do 15 lipca 2024

Spotkaj siebie – kurs online

Zapraszam Cię do zauważenie i uszanowania tego, co domaga się w Twoim życiu zauważenia, a także puszczenie tego, co już nam nie służy, aby rozbłysnąć bardziej energią życia, energią qi co objawi się większą głębią życia. 

Będziemy mieli okazję wspólnie odkrywać siebie, swoją moc, miłość, którą jesteśmy. Będziemy mieli okazję spędzić ze sobą dużo czasu podczas 6-tygodniowego programu “Spotkaj siebie”, w którym skierujemy się ku sobie, czyli w stronę życia.

Ten program to uspokojenie umysłu, a co za tym idzie, większe odczucie siebie, radości z życia i spokoju.  Spotykając siebie, doświadczasz jedności, która skutkuje odczuciem miłości.

Program, który na głębszym poziomie zaprosi Was, aby nie szukać na zewnątrz. Ten program jest dla osób, które nie czują satysfakcji z chwili obecnej, dla tych, którzy nie wiedzą w którą stronę iść, których męczą myśli, uwiera życie, brak energii, chcą coś zmienić, a nie wiedzą co.

Czy mój nowy kurs zmieni Twoje życie? Nie mogę Ci tego obiecać, ale podczas prowadzenia kursu zrobiłem co w mojej mocy, aby być tam z serca, aby być tam z głębi, aby być tam w prawdzie, co skutkowało wyjątkowo piękną energią miłości, którą odczuli uczestnicy biorący udział w tym programie.

Zauważ wreszcie siebie. Ty jesteś tym co daje ukojenie. Ty jesteś swoim wybawieniem. Co może być ważniejszego i wspanialszego niż Ty? Nic Ci siebie nie zastąpi no bo jak coś daleko na zewnątrz może zastąpić coś, co blisko wewnątrz?


Decydując się na zakup tego programu, otrzymujesz dostęp do 6 spotkań czyli do ponad 12h nagrań.

Poza oficjalnymi spotkaniami zostaniesz poproszony o poświęcenie tyle, ile możesz, od 30 do 90 minut dziennie na bardzo prostą praktykę wyciszającą.

Spotkajmy się w wyjątkowej i subtelnej podróży do siebie czyli do odczuwania życia bardziej.


Rejestracja:

Po zakupieniu kursu, na podany przez Ciebie adres mailowy, wyślemy potwierdzenie zakupu kursu, a w nim pakiet istotnych informacji – w tym dane dostępu do kursu.

W razie nieotrzymania wiadomości e-mail z pakietem informacyjnym proszę o sprawdzenie folderu spam, a w razie braku wiadomości o kontakt (24h od zakupu kursu, aby mieć pewność, że nasz system zarejestrował płatność) na adres: kontakt@jakobiakvod.pl. Jeżeli Twój adres e-mail ma domenę gmx.de, postaraj się użyć innego lub również napisz do nas w przypadku braku pakietu informacyjnego.

 

Nie ma możliwości płatności przez PayPal. Dostępne metody płatności to Tpay (przelew, blik) oraz Stripe (płatność kartą). Przykro nam, ale nie ma możliwości otrzymania od nas numeru konta do płatności bezpośrednio na konto. Płatność musi zostać wykonana przez system. Jeżeli nie obsługujesz żadnej z podanych płatności, może ktoś będzie mógł zrobić płatność za Ciebie. Osoby mieszkające za granicą zwykle wybierają płatność poprzez kartę płatniczą na Stripe.


Kurs nie może zastąpić profesjonalnej opieki lekarskiej. Biorąc udział w kursie akceptujesz to, że może pobudzić w Tobie różne emocje i bierzesz pełną odpowiedzialność za wszelkie szkody i urazy, jakich możesz doświadczyć.

 

Przeciwwskazania do udziału w kursie w przypadku:

– występowania schorzeń o podłożu psychicznym;
– pozostawania pod opieką psychiatry lub psychologa w związku z kondycją psychofizyczną;
– przyjmowania leków mających wpływ na stan psychiczny;
– występowania stanów lękowych lub depresyjnych;

 

 W razie wątpliwości możesz napisać do nas na kontakt@jakobiakvod.pl, a z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania i wątpliwości. 

 

Do zobaczenia w przestrzeni pełnej miłości,

Łukasz