Przebudzenie – Twój nowy początek

Przebudzenie – Twój nowy początek

Pierwsze spotkanie z cyklu "Przebudzenie - Twój nowy początek"

111.00 

Czas trwania: 2h 30min

Dostęp na 6 miesięcy.

Przebudzenie – Twój nowy początek

Pierwsze spotkanie z cyklu "Przebudzenie - Twój nowy początek"

WAŻNA INFORMACJA!

 

To spotkanie jest korzystne dla osób, które nie mogą jednorazowo wydać pełnej kwoty na kurs. Kurs Święty Spokój jest przejściem przez pełny proces, ta lekcja jest jego bardzo ważną częścią, czyli zawiera się w całym kursie Święty Spokój, ale jest to tylko jedna ze wszystkich siedmiu lekcji. 

 

 


 

Spotkanie już się odbyło, jednak nadal można wykupić do niego dostęp. Decydując się na zakup w tym momencie otrzymujesz pełnowartościową treść – jedyna różnica polega na tym, że zamiast spotkania w formie na żywo, otrzymujesz możliwość obejrzenia nagrania wideo z tego wydarzenia.

 

Medytacja będzie dla Ciebie dostępna przez 3 miesiące.

 


 

“Przebudzenie – nowy początek” to zaproszenie dla Was, aby spojrzeć na Wasze życie z innej perspektywy. 

 

Opowiem Wam, gdzie wg mistyków ukrywa się nasze szczęście, co stoi na przeszkodzie, aby żyć w większym spokoju. 

 

Tak dużo mówi się o przebudzeniu duchowym, a dla osób, które z tematem nie mają wiele wspólnego, nie jest to zrozumiałe.  Jeżeli jednak treść tego wydarzenia z Tobą rezonuje, może to oznaczać, że jesteś gotowa/gotowy, aby rozpocząć podróż w głąb siebie. Podróż budzenia się do nowej jakości życia. Podróż, która pozwala spojrzeć na swoje życie z innej perspektywy. 

 

Jeżeli cierpisz, kłócisz się z innymi, uznajesz, że świat jest przeciwko Tobie, powtarzają Ci się cały czas te same sytuacje, szybko się denerwujesz, masz wrażenie, że jesteś tu za karę, czujesz się wykorzystywana/wykorzystywany, chodzisz zmęczona/zmęczony, masz mętlik w głowie, nie widzisz sensu życia – dołącz do nas, a może chociaż trochę rozluźnisz się z tego co Cię uwiera. 

 

Zapraszam Cię w podróż w której powoli zaczniesz żegnać się z tym co Ci nie służy. Każda podróż zaczyna się od pierwszego kroku. Możesz go postawić w każdej chwili. 

 

 


 

Spotkanie w formie na żywo odbyło się na zamkniętej grupie na Facebooku i tam też możesz obejrzeć zapis tego spotkania. Jeżeli nie masz Facebooka, możesz go założyć w parę minut jedynie w tym celu.

Decydując się na zakup udziału w spotkaniu pamiętaj, że posiadanie (choćby tymczasowego) konta na Facebooku jest konieczne by w nim uczestniczyć.

 

Po zakupieniu “Przebudzenie – nowy początek”, na podany przez Ciebie adres mailowy, wyślemy potwierdzenie zakupu spotkania (będzie to mail zatytułowany “[Łukasz Jakóbiak] Twoje zamówienie zostało zrealizowane”), a w nim ważny pakiet informacji dotyczący tego wydarzenia – w tym link do grupy na Facebooku, gdzie możesz obejrzeć spotkanie. 

 

Spotkanie będziesz mogła/mógł obejrzeć w dowolnym momencie przez 6 miesięcy od dnia zakupu.

 

W razie nieotrzymania wiadomości e-mail z pakietem informacyjnym proszę o sprawdzenie folderu spam, a w razie braku wiadomości o kontakt (po 24h od zakupu spotkania, aby mieć pewność, że nasz system zarejestrował płatność) na adres: kontakt@jakobiakvod.pl. Jeżeli Twój adres e-mail ma domenę gmx.de, postaraj się użyć innego lub również napisz do mnie w przypadku braku pakietu informacyjnego. 

 


 

Nie ma możliwości płatności przez PayPal. Dostępne metody płatności to Tpay (przelew, blik) oraz Stripe (płatność kartą). Przykro nam, ale nie ma możliwości otrzymania od nas numeru konta do płatności bezpośrednio na konto. Płatność musi zostać wykonana przez system. Jeżeli nie obsługujesz żadnej z podanych płatności, może ktoś będzie mógł zrobić płatność za Ciebie. Osoby mieszkające za granicą zwykle wybierają płatność poprzez kartę płatniczą na Stripe.

 

Jeżeli nie widziałeś jeszcze filmu Przebudzenie – nowy początek, to zapraszam pod ten link: https://youtu.be/Pezh-63aM8s

 

W każdej chwili możesz też dołączyć do pełnego kursu online “Święty Spokój”. Różni się on od tego spotkania tym, że jest znacznie obszerniejszym, pełnym, bardzo mocnym prowadzeniem Ciebie przez cały proces budzenia się. Jest totalną zmianą perspektywy. Składa się z 14 spotkań – 7 lekcji (w tym lekcji zawierającej treści ze spotkań “Przebudzenie – nowy początek”) oraz 7 sesji pytań i odpowiedzi. Więcej informacji znajdziesz tutaj: Kurs Online “Święty Spokój” (w wersji z nagraniami wideo). 

 


 

Spotkania z serii “Przebudzenie – nowy początek” to bardzo silna przestrzeń zmiany postrzegania rzeczywistości, a w związku z tym, chciałbym, abyś bardzo świadomie podjęła/podjął decyzję o uczestnictwie. Jeżeli jesteś pod opieką specjalistów, skonsultuj z nimi swój udział w kursie. 

 

Przeciwwskazania do udziału w spotkaniu w przypadku:

 

– występowania schorzeń o podłożu psychicznym; 

– pozostawania pod opieką psychiatry lub psychologa w związku z kondycją psychofizyczną;

– przyjmowania leków mających wpływ na stan psychiczny;

– występowania stanów lękowych lub depresyjnych;

 

Spotkanie nie może zastąpić profesjonalnej opieki lekarskiej. Biorąc udział w spotkaniu akceptujesz to, że może pobudzić w Tobie różne emocje i bierzesz pełną odpowiedzialność za wszelkie szkody i urazy, jakich możesz doświadczyć. W razie wątpliwości możesz napisać do nas na kontakt@jakobiakvod.pl, a z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania i wątpliwości. 

 


 

Do zobaczenia!

To będzie dzień Twoich drugich narodzin,

Łukasz