Odosobnienie “Święty Spokój” – kurs stacjonarny (14-19.05.2023)

Odosobnienie “Święty Spokój” – kurs stacjonarny (14-19.05.2023)

Ośrodek "Oddechowo" pod Warszawą

3,997.00 

Czas trwania: 5 dni

Odosobnienie “Święty Spokój” – kurs stacjonarny (14-19.05.2023)

Ośrodek "Oddechowo" pod Warszawą

ZOBACZ TAKŻE:
Kurs “Święty Spokój” w wersji online


 

Od najmłodszych lat czułem, że życie w pędzie, złości, smutku i cierpieniu, nie może być tym, po co zszedłem na ziemię. Czułem, że jest coś innego, ale nie potrafiłem tego odnaleźć. Przeszedłem przez terapie, kursy, szkolenia, setki książek, materiałów wideo, rozmów z przewodnikami duchowymi, wypróbowałem wiele metod medytacji, ale także wziąłem udział w wielu ceremoniach z udziałem świętych roślin. Wszystko po to, aby czuć się dobrze. Wierzyłem, że jest to możliwe, bez warunkowania tego czymś z zewnątrz. Dnia 21 marca 2020 roku, dokładnie tydzień po tym jak wprowadzono w kraju pierwszy lockdown, doświadczyłem wszechogarniającej miłości, która już na zawsze pozostawiła ślad w moim życiu. Mówię o tym a filmie Autograf Miłości, który możesz zobaczyć tutaj. Tego dnia poczułem, że moją drogą będzie kierowanie ludzi tam, czyli ku sobie, bo rozpoznanie tego, czyli siebie, jest nadzwyczaj uwalniające.

Na bazie kolejnych tego typu doświadczeń, powstało odosobnienie Święty Spokój, a przed nami kolejna jego edycja – w maju 2023. Jest to odosobnienie nadzwyczajne. Jeżeli z szacunkiem weźmiesz w nim udział, zmieni Twoje życie. Dla osób, które nie odnajdują się w przestrzeni stacjonarnej, kurs “Święty Spokój” jest dostępny w wersji online: https://jakobiakvod.pl/spotkanie/kurs-online-swiety-spokoj-edycja-specjalna/.

 


 

Odosobnienie odbędzie się w Ośrodku Rozwojowym Oddechowo (https://oddechowo.pl) pod Warszawą. Spotkamy się w kameralnym gronie, nie tylko po to, aby przejść przez tematy zawarte w kursie “Święty Spokój”, ale również, aby rozmawiać, medytować, cieszyć się przepysznym, zdrowym, wegańskim jedzeniem i wyciszać się w przepięknym miejscu, pełnym zieleni.

 

Jeżeli odczuwasz zagubienie, zmęczenie, ciągły pęd za czymś czego złapać nie możesz, powtarzające się, trudne dla Ciebie sytuacje, nie wiesz kim jesteś, dokąd zmierzasz i nie odczuwasz satysfakcji z życia, to zapraszam Cię do przestrzeni miłości, w której dużo prościej będzie Ci to wszystko zrozumieć, a następnie puścić. Nie zrobię tego za Ciebie, jedynie doprowadzę Cię do bram wolności, a to Ty musisz zdecydować czy wejdziesz. Na odosobnieniu niczego nie będę uczył. Będę oduczał tego, co stoi na przeszkodzie w doświadczeniu życia w pełnym wymiarze. Warunki w jakich odbywa się kurs stacjonarny – cisza, zieleń, wspólne przebywanie w fizycznej przestrzeni, kontakt “twarzą w twarz”, możliwość kilkudniowego odpoczynku od rozproszeń świata zewnętrznego – sprawiają, że proces ten może być jeszcze skuteczniejszy i mocniejszy, niż w przypadku wirtualnego kontaktu na kursie online.

 

Każdego dnia odosobnienia będziemy kilkukrotnie spotykać się na wspólnych medytacjach, lekcjach w ramach kursu “Święty Spokój” oraz dyskusjach w formie pytań i odpowiedzi. Zapewnimy Wam także wegańskie śniadanie, obiad i kolację. Pomiędzy spotkaniami i posiłkami będzie czas na delektowanie się ciszą, naturą i pobycie z samym sobą, co często w naszym codziennym życiu bywa niezwykle trudne.

 

Odosobnienie nie zawiera setek ćwiczeń, aby nie było dodatkowym obciążeniem. Ma być rozluźnieniem. Moją pasją jest tłumaczenie tematu w najprostszy możliwy sposób tak, aby osoby, które nie są głęboko w temacie, mogły zrozumieć dlaczego ich życie nie wygląda tak, jakby tego chcieli.

 

Co otrzymasz dzięki uczestnictwu w odosobnieniu?

 • Rozluźnisz swój stosunek do urazów, traum, zdrad, trudnych chwil, które wydarzyły się w Twoim życiu.
 • Przestaniesz pędzić za czymś czego cały czas nie możesz dogonić.
 • Przestaniesz tracić czas na tematy, które nie są warte Twojej energii.
 • Zrozumiesz dlaczego cały czas spotykają Cię pewne powtarzalne sytuacje jak zdrada partnera, wykorzystywanie, zranienia.
 • Relacje w Twoim kręgu zaczną się czyścić i nabierać nowej jakości.
 • Zaczniesz odnajdywać, doświadczać siebie, a dzięki temu nie będziesz odczuwać samotności.
 • Zaczniesz widzieć więcej, a dzięki temu przestaniesz siebie ranić.
 • Zaczniesz iść przez życie z miłością, a nie prosząc o miłość.
 • Zaczniesz rozpoznawać swoją moc, aby nie musieć używać siły.
 • W prosty sposób zrozumiesz to co jest opisywane w setkach książek o rozwoju osobistym.
 • Doświadczysz nadzwyczajnej przestrzeni odosobnienia, okraszonej przepiękną muzyką.
 • Zaczniesz zauważać małe zdarzenia, które wcześniej nie sprawiały Ci radości.
 • Poznasz bardzo proste narzędzia do relaksu.
 • Rozluźniając wiele napięć, polepszysz swój stan zdrowia.
 • Jakość Twojego snu zacznie się poprawiać.
 • Poznasz ludzi, którzy są na podobnej ścieżce.
 • Spędzisz czas w przepięknej przestrzeni, pełnej zieleni i ciszy.
 • Co najważniejsze, zaczniesz dostrzegać, gdzie ukrywała się radość, szczęście i spokój.

*Program może ulec zmianie.

 

Zaprosimy Was również do skorzystania z możliwości oddania swojego telefonu na przechowanie i nierozmawiania z innymi uczestnikami poza wyznaczonymi spotkaniami. Wszystko to będzie miało na celu wyciszeniu naszego umysłu i ograniczeniu bodźców ze świata zewnętrznego, tak, abyśmy mogli jak najpełniej odkrywać naszą prawdziwą naturę.

 

 


 

WYPOWIEDZI UCZESTNIKÓW Z POPRZEDNICH EDYCJI SPOTKAŃ:

 

“Miałam już dużo kursów, ciągle czytam, a po dzisiejszym wieczorze, muszę to napisać: po żadnym kursie nie czułam się tak jak po dwóch spotkaniach z Tobą”. Ania

 

Najlepszy kurs, w jakich brałam udział”. Magdalena, 46 lat, Będzin

 

Kurs były jedną z najlepszych moich inwestycji w rozwój. Całe życie na to czekałam”. Ada, 43 lata, Bielsko-Biała

 

„Kurs prowadzone przez Łukasza zmienia na stałe życie. Zastępują wszystkie książki o rozwoju osobistym”. Agnieszka, 50 lat, Jelenia Góra

 

„Dostałam klucz do szczęścia. To było jakby ktoś nagle otworzył okno w dusznym pokoju. Jakbym na nowo spojrzała na wszystko wokoło – i nagle, zdziwiona zauważyła – o rany! Ja żyję! Ja oddycham! Jak mogłam zmarnować tyle czasu?”. Dorota, 51 lat

 

„Kurs dał mi nowe oczy. Dostałam zupełnie co innego niż szukałam. Przez tę wielkość daru jakim się okazał, uświadomiłam, że szukałam okruchów na podłodze, a dostałam największy na świecie tort. Dotyk Boga, który wszystko wytłumaczył”.

 

„To chyba najlepszy kurs na jakim byłam. Jestem pod wrażeniem, że te wszystkie tematy, można tak łatwo i prosto przedstawić”. Marlena, 29 lat, Kraków

 

Majstersztyk i arcydzieło Miłości i Jedności.

 

„Weszłam tu z niczym, opuszczam to miejsce z uczuciem bycia najbogatszym człowiekiem na świecie”. Adrianna, 42 lata. Kołobrzeg.

 

“To, co miałam okazję przeżyć przez ostatnie dwa tygodnie, to nie kurs, to przejście do innego świata. Znalazłam się nagle w innym wymiarze, w którym czuć jedność ludzi, ich wsparcie, zrozumienie. To momenty ogromnych wzruszeń, łez i odkryć”. Marzena, 39 lat, Olsztyn

 

 

Jeżeli chcesz lepiej poczuć energię, która panuje na odosobnieniu, zobacz poniższe materiały:

 

“Autograf Miłości” https://www.youtube.com/watch?v=-4n3i-YTlBE

 

“Święty Spokój”https://www.youtube.com/watch?v=RdKFYm0nPYM

 


 

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

 

Podana na stronie cena udziału w odosobnieniu to CAŁKOWITY KOSZT udziału w wydarzeniu – cena programu, zakwaterowania oraz wyżywienia jest już wliczona w tę cenę.

 

W trakcie odosobnienia zapewnimy Wam trzy pełne, wegańskie posiłki oraz noclegi w pokojach 2-osobowych, 3-osobowych oraz w pokojach 3-osobowych w formie tak zwanej “dostawki”. Pokoje znajdują się w wolno stojących domkach – w każdym z nich są 2 lub 3 sypialnie, łazienka, w pełni wyposażona kuchnia, salon z kominkiem oraz taras. Miejsca w pokojach będą rozdysponowywane zgodnie z kolejnością rezerwacji, dlatego im szybciej zdecydujesz się na zakup udziału w odosobnieniu, tym większy wybór możesz mieć jeśli chodzi o rodzaj pokoju.

 

Istnieje możliwość zakwaterowania w pokoju 1-osobowym – wiąże się to z dodatkową opłatą w wysokości 750zł. Jeżeli bardzo zależy Ci na takim pokoju, napisz proszę do nas (kontakt@jakobiakvod.pl) ZANIM wykupisz udział w odosobnieniu – damy wtedy znać, czy “jedynka” jest jeszcze dostępna. Z doświadczeń z poprzednich lat wiemy, że pokoje 1-osobowe cieszą się dużym zainteresowaniem i zwykle bardzo szybko są zajmowane.

 

Do ośrodka każdy z Was będzie mógł dostać się we własnym zakresie, samochodem lub pociągiem. Pociągi ruszają ze stacji Warszawa Wileńska i zatrzymują się na stacji Urle, tuż obok miejsca, w którym odbywa się odosobnienie – peron stacji i ośrodek dzieli zaledwie 500 metrów. Podróż trwa około 52 minuty. Dla osób przyjeżdżających samochodem przewidziany jest bezpłatny parking na terenie ośrodka. Adres ośrodka: Al. Prof. Nielubowicza 6, 05-281 Borzymy

 

Odosobnienie rozpoczyna się w niedzielę, 14 maja o godzinie 17:00 – wtedy zaplanowane jest pierwsze, powitalne spotkanie. Zameldowanie w ośrodku jest możliwe od godziny 16:00.

 

Odosobnienie kończy się w piątek, 19 maja. Pokoje trzeba opuścić do godziny 10:00, natomiast ostatnim punktem programu odosobnienia jest piątkowy obiad, który będzie miał miejsce w okolicach godziny 13:00

 

Jeżeli wymagasz specjalnego wyżywienia, poinformuj nas (kontakt@jakobiakvod.pl) zanim wykupisz miejsce, sprawdzimy, czy możemy sprostać Twoim wymaganiom.

 


 

ZASADY REZYGNACJI:

 

– rezygnacja na co najmniej 2 miesiące przed startem odosobnienia (nie później niż 14 marca 2022, 23:59) – zwrot 80% wpłaty

 

– rezygnacja na co najmniej dwa tygodnie przed startem odosobnienia (nie później niż 30 kwietnia 2022, 23:59) – zwrot 50% wpłaty

 

– rezygnacja w późniejszym terminie – brak możliwości zwrotu wpłaty

 

– jeżeli odosobnienie zostanie odwołane ze względu na zagrożenie związane z pandemią COVID-19 – pełen zwrot wpłaty

 

 


 

 

REJESTRACJA:

 

Informacja dla osób zdecydowanych: proszę przeczytać tę treść do samego końca. Są tam niezbędne informacje dotyczące udziału w odosobnieniu (kontakt w razie braku pakietu informacyjnego).

 

Nie ma możliwości płatności przez PayPal. Dostępne metody płatności to Tpay (przelew, blik) oraz Stripe (płatność kartą). Przykro nam, ale nie ma możliwości otrzymania od nas numeru konta do płatności bezpośrednio na konto. Płatność musi zostać wykonana przez system. Jeżeli nie obsługujesz żadnej z podanych płatności, może ktoś będzie mógł zrobić płatność za Ciebie. Osoby mieszkające za granicą zwykle wybierają płatność poprzez kartę płatniczą na Stripe.

 

Po zakupieniu udziału w odosobnieniu zostanie wysłany do Ciebie mail z potwierdzeniem rejestracji oraz z dodatkowymi informacjami dotyczącymi tego wydarzenia. Jeżeli nie dotrze on do Ciebie w ciągu 24 godzin od momentu zakupu, napisz proszę do nas niezwłocznie na adres kontakt@jakobiakvod.pl.

 

Biorąc udział w odosobnieniu “Święty Spokój”, wyrażasz zgodę na publikację swojego wizerunku. Jeżeli nie życzysz sobie tego, poinformuj nas o tym.

 

Odosobnienie “Święty Spokój” to bardzo silna przestrzeń zmiany postrzegania rzeczywistości, chciałbym, abyście bardzo świadomie podjęli decyzję o uczestnictwie. Jeżeli jesteś pod opieką specjalistów, skonsultuj z nimi swój udział w tym wydarzeniu.

 

Przeciwwskazania do udziału w odosobnieniu w przypadku:

– występowania schorzeń o podłożu psychicznym;

– pozostawania pod opieką psychiatry lub psychologa w związku z kondycją psychofizyczną;

– przyjmowania leków mających wpływ na stan psychiczny;

– występowania stanów lękowych lub depresyjnych;

 

Odosobnienie nie może zastąpić profesjonalnej opieki lekarskiej. Biorąc udział w odosobnieniu akceptujesz to, że może pobudzić w Tobie różne emocje i bierzesz pełną odpowiedzialność za wszelkie szkody i urazy, jakich możesz doświadczyć. W razie wątpliwości możesz napisać do nas na kontakt@jakobiakvod.pl

 

Liczba miejsc jest ograniczona.

 

 

Do zobaczenia w przestrzeni pełnej miłości,

Łukasz