Odosobnienie Spotkaj siebie – kurs stacjonarny (31.05 – 05.06)

Odosobnienie Spotkaj siebie – kurs stacjonarny (31.05 – 05.06)

3,499.00 

Odosobnienie Spotkaj siebie – kurs stacjonarny (31.05 – 05.06)

Zapraszam Was na kultowe już odosobnienie, które tym razem odbędzie się pod nazwą “Spotkaj siebie”. Pierwotna nazwa tego odosobnienia to “Święty Spokój”.

Podczas tego warsztatu zbliżymy się do siebie, wgłębimy się w rozpoznanie tego kim jesteśmy, wzmocnimy korzystne przekonanie na swój temat, nauczymy się kreować świadomie, obsługiwać moc, którą każdy z nas ma, a także doprecyzujemy, czego tak naprawdę od życia chcemy.


Odosobnienie odbędzie się w Ośrodku Rozwojowym Oddechowo (https://oddechowo.pl) pod Warszawą. Spotkamy się w kameralnym gronie, nie tylko po to, aby przejść przez tematy zawarte w kursie “Święty Spokój” i “Nieprawdopodobne. Możliwości.”, ale również, aby rozmawiać, medytować, tańczyć, cieszyć się przepysznym, zdrowym, wegańskim jedzeniem i spędzać czas w przepięknym miejscu, pełnym zieleni.

Jeżeli odczuwasz zagubienie, zmęczenie, ciągły pęd za czymś czego złapać nie możesz, powtarzające się, trudne dla Ciebie sytuacje, nie wiesz kim jesteś, dokąd zmierzasz i nie odczuwasz satysfakcji z życia, to zapraszam Cię do przestrzeni miłości, w której dużo prościej będzie Ci to wszystko zrozumieć, a następnie puścić, aby być bliżej siebie.

Warunki w jakich odbywa się kurs stacjonarny – spokój, zieleń, wspólne przebywanie w fizycznej przestrzeni, kontakt “twarzą w twarz”, możliwość kilkudniowego odpoczynku od rozproszeń świata zewnętrznego – sprawiają, że proces ten będzie jeszcze skuteczniejszy i mocniejszy, niż w przypadku wirtualnego kontaktu na kursie online.

Każdego dnia odosobnienia będziemy kilkukrotnie spotykać się na wspólnych medytacjach, lekcjach oraz dyskusjach w formie pytań i odpowiedzi. Dzień rozpoczniemy o 7 rano, a zakończymy ok 22. Zapewnimy Wam także wegańskie śniadanie, obiad i kolację. W pierwszej części odosobnienia, pomiędzy spotkaniami i posiłkami będzie czas na delektowanie się ciszą, naturą i pobycie z samym sobą, co często w naszym codziennym życiu bywa niezwykle trudne. W drugiej części warsztatu przejdziemy do większej aktywności, pobudzenia naszej energii życiowej, która wesprze nas w kreacji życia marzeń.


Co otrzymasz dzięki uczestnictwu w odosobnieniu?

 • Rozluźnisz swój stosunek do urazów, traum, zdrad, trudnych chwil, które wydarzyły się w Twoim życiu.
 • Zmienisz schematy, które Ci nie służą.
 • Przestaniesz pędzić za czymś czego cały czas nie możesz dogonić.
 • Zrozumiesz dlaczego cały czas spotykają Cię pewne powtarzalne sytuacje jak zdrada partnera, wykorzystywanie, zranienia.
 • Relacje w Twoim kręgu zaczną się czyścić i nabierać nowej jakości.
 • Zaczniesz odnajdywać, doświadczać siebie, a dzięki temu nie będziesz odczuwać samotności.
 • Zaczniesz widzieć więcej, a dzięki temu przestaniesz siebie ranić.
 • Zaczniesz iść przez życie z miłością, a nie prosząc o miłość.
 • Zaczniesz rozpoznawać swoją moc, aby nie musieć używać siły.
 • Poznasz ludzi, którzy są na podobnej ścieżce.
 • W prosty sposób zrozumiesz to co jest opisywane w setkach książek o rozwoju osobistym.
 • Doświadczysz nadzwyczajnej przestrzeni kursu, okraszonej przepiękną muzyką i wsparciem.
 • Zaczniesz zauważać małe zdarzenia, które wcześniej nie sprawiały Ci radości.
 • Rozluźniając wiele napięć, polepszysz swój stan zdrowia.
 • Co najważniejsze, zaczniesz dostrzegać, gdzie ukrywała się radość, szczęście i spokój.*Program może ulec zmianie.

CENA WARSZTATU I PŁATNOŚĆ:

3499 PLN
Dostępne metody płatności to Tpay (przelew, blik) oraz Stripe (płatność kartą). Nie ma możliwości dokonania płatności przez PayPal, ani tradycyjnym przelewem bezpośrednio na konto. Płatność musi zostać wykonana przez system. Jeżeli nie obsługujesz żadnej z podanych płatności, może ktoś będzie mógł zrobić płatność za Ciebie. Osoby mieszkające za granicą zwykle wybierają płatność poprzez kartę płatniczą na Stripe.

Podana cena udziału w odosobnieniu to CAŁKOWITY KOSZT udziału w wydarzeniu – cena programu, zakwaterowania oraz wyżywienia jest już wliczona w tę cenę.


INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

W trakcie odosobnienia zapewnimy Wam trzy pełne, wegańskie posiłki oraz noclegi w pokojach 2-osobowych, 3-osobowych oraz w pokojach 3-osobowych w formie tak zwanej “dostawki”. Pokoje znajdują się w wolno stojących domkach – w każdym z nich są 2 lub 3 sypialnie, łazienka, w pełni wyposażona kuchnia, salon z kominkiem oraz taras. Miejsca w pokojach będą rozdysponowywane zgodnie z kolejnością rezerwacji, dlatego im szybciej zdecydujesz się na zakup udziału w odosobnieniu, tym większy wybór możesz mieć jeśli chodzi o rodzaj pokoju.

Istnieje możliwość zakwaterowania w pokoju 1-osobowym – wiąże się to z dodatkową opłatą w wysokości 1000zł. Jeżeli bardzo zależy Ci na takim pokoju, napisz proszę do nas (kontakt@jakobiakvod.pl) ZANIM wykupisz udział w odosobnieniu – damy wtedy znać, czy “jedynka” jest jeszcze dostępna. Z doświadczeń z poprzednich lat wiemy, że pokoje 1-osobowe cieszą się dużym zainteresowaniem i zwykle bardzo szybko są zajmowane.

Do ośrodka każdy z Was będzie mógł dostać się we własnym zakresie, samochodem lub pociągiem. Pociągi ruszają ze stacji Warszawa Wileńska i zatrzymują się na stacji Urle, tuż obok miejsca, w którym odbywa się odosobnienie – peron stacji i ośrodek dzieli zaledwie 500 metrów. Podróż trwa około 52 minuty. Dla osób przyjeżdżających samochodem przewidziany jest bezpłatny parking na terenie ośrodka.

Adres ośrodka: Al. Prof. Nielubowicza 6, 05-281 Borzymy

Odosobnienie rozpoczyna się w piątek, 31 maja o godzinie 17:00 – wtedy zaplanowane jest pierwsze, powitalne spotkanie. Zameldowanie w ośrodku jest możliwe od godziny 16:00.
Odosobnienie kończy się w środę, 5 czerwca. Pokoje trzeba opuścić do godziny 10:00, natomiast ostatnim punktem programu odosobnienia jest piątkowy obiad, który będzie miał miejsce w okolicach godziny 12.30.

Jeżeli wymagasz specjalnego wyżywienia, poinformuj nas (kontakt@jakobiakvod.pl) zanim wykupisz miejsce, sprawdzimy, czy możemy sprostać Twoim wymaganiom.


REJESTRACJA:

Po zakupieniu udziału w odosobnieniu zostanie wysłany do Ciebie mail z potwierdzeniem rejestracji oraz z dodatkowymi informacjami dotyczącymi tego wydarzenia. Jeżeli nie dotrze on do Ciebie w ciągu 24 godzin od momentu zakupu, napisz proszę do nas niezwłocznie na adres kontakt@jakobiakvod.pl. W przypadku nieotrzymania tego maila, koniecznie nam to zgłoś – dopiero otrzymanie maila z potwierdzeniem rezerwacji jest równoznaczne z przyznaniem miejsca na odosobnieniu!

Biorąc udział w odosobnieniu, wyrażasz zgodę na publikację swojego wizerunku. Jeżeli nie życzysz sobie tego, poinformuj nas o tym.

Odosobnienie “Spotkaj siebie” to bardzo silna przestrzeń zmiany postrzegania rzeczywistości, chciałbym, abyście bardzo świadomie podjęli decyzję o uczestnictwie. Jeżeli jesteś pod opieką specjalistów, skonsultuj z nimi swój udział w tym wydarzeniu.

Przeciwwskazania do udziału w odosobnieniu w przypadku:
– występowania schorzeń o podłożu psychicznym;
– pozostawania pod opieką psychiatry lub psychologa w związku z kondycją psychofizyczną;
– przyjmowania leków mających wpływ na stan psychiczny;
– występowania stanów lękowych lub depresyjnych;

Odosobnienie nie może zastąpić profesjonalnej opieki lekarskiej. Biorąc udział w odosobnieniu akceptujesz to, że może pobudzić w Tobie różne emocje i bierzesz pełną odpowiedzialność za wszelkie szkody i urazy, jakich możesz doświadczyć.

W razie wątpliwości możesz napisać do nas na kontakt@jakobiakvod.pl

Liczba miejsc jest ograniczona.


ZASADY REZYGNACJI: 

– rezygnacja na co najmniej 2 miesiące przed startem odosobnienia (nie później niż 31 marca 2024, 23:59) – zwrot 80% wpłaty
– rezygnacja na co najmniej dwa tygodnie przed startem odosobnienia (nie później niż 17 maja 2024, 23:59) – zwrot 50% wpłaty
– rezygnacja w późniejszym terminie – brak możliwości zwrotu wpłaty

 

Do zobaczenia w przestrzeni pełnej miłości,
Łukasz