Kurs w formie nagrań wideo (bez spotkań na żywo)

“Nieprawdopodobne. Możliwości.” – kurs online

777.00 

Czas trwania: 5 spotkań

Dostęp na jednym urządzeniu: 6 miesięcy.

“Nieprawdopodobne. Możliwości.” – kurs online

Pierwsza edycja kursu online “Nieprawdopodobne. Możliwości.”,  jest teraz dostępna do kupienia w formie nagrań wideo.

Kurs na żywo już się odbył – dokonując zakupu teraz, otrzymujesz dostęp do pełnego kursu w postaci nagrań wideo, zarejestrowanych wcześniej. Główna różnica między kursem na żywo, a kursem nagranym, wiąże się z brakiem możliwości zadania pytania podczas sesji pytań i odpowiedzi. Otrzymasz jednak dostęp do zapisu wszystkich takich sesji, które miały miejsce w ramach kursu.

Możesz przejść przez poszczególne spotkania w dowolnym, wybranym przez Ciebie momencie. Kurs będzie dla Ciebie dostępny przez 3 miesiące. Dostęp do kursu jest możliwy na jednym urządzeniu.

 


 

Po latach prowadzenia Was ku sobie podczas kursu i odosobnień Święty Spokój, pojawiły mi się nieprawdopodobne odkrycia, którym postanowiłem poświęcić więcej czasu. Rozpoznałem na zupełnie innej głębi niż dotychczas, że w każdej sekundzie jesteśmy kreatorami swojej rzeczywistości. Wszystko co mamy, ile zarabiamy, jak się czujemy, kim otaczamy, jest wypadkową nas samych, tego co mówimy, co myślimy, w co wierzymy i co najważniejsze możemy zmienić to, czego nie chcemy w to, o czym marzymy. Wiem, że dla naszego umysłu, nie jest to wyobrażalne, ale naszą samą w sobie naturą jest moc pięknej kreacji.

W każdej chwili kreujesz swoją rzeczywistość bo jesteś mocą czyli kreatorem bez względu na to czy o tym wiesz czy nie. Zatem to co masz w swoim życiu jest w 100% zależne od Ciebie. 

To co masz, to co widzisz, to jak żyjesz, jest efektem Twojej kreacji. Podświadoma i świadoma część Ciebie cały czas kreuje to co jest.

Jeżeli masz to, czego nie chcesz, znaczy, że trzymasz się umysłu, wierzeń i nie kreujesz świadomie. Kreujesz według tego, jak cała przeszłość ukształtowała Twój umysł. Podczas tego kursu nauczymy się kreować świadomie.

Kurs “Nieprawdopodobne. Możliwości”,  zaprosi Cię do rozpoznania tego, kim jesteś, wskaże Ci na Twoją moc dzięki, której pieniądze, partner, miłość, radość, ekscytacja zaczną do Ciebie łatwiej płynąć, bo wszystko jest energią i jeżeli czujesz się słaby, nic nie warty to emanujesz tym i efektem tego będzie brak dostatku. Odkrycie jak ważny jesteś, czyli odkrycie obfitości w sobie, powoli zacznie przyciągać obfitość w świecie zewnętrznym, bo czym emanujesz, to przyciągasz.

Kurs to pięć spotkań w formie nagrań wideo, które zostały zarejestrowane na przełomie stycznia i lutego. Każde spotkanie trwa około 2 godzin.

 

 


Jeżeli nie robiłeś jeszcze kursu “Święty Spokój”, a masz taką możliwość, to zachęcam Cię do tego, zanim wejdziesz w kurs „Nieprawdopodobne. Możliwości.” Nie jest to konieczne, ale jeżeli czujesz zagubienie, napięcia, oceniasz siebie, innych i świat, to ten kurs ogromnie Ci pomoże w przygotowaniu się do podróży kreacji życia marzeń podczas kursu „Nieprawdopodobne. Możliwości.” Jeżeli zdecydujesz się wziąć udział w obu kursach, przygotowałem pakiet, aby cena była niższa.


Rejestracja:

 

Informacja dla osób zdecydowanych: proszę przeczytać tę treść do samego końca. Są tam niezbędne informacje dotyczące udziału w kursie (kontakt w razie braku pakietu informacyjnego).

Po zakupieniu kursu i zaksięgowaniu wpłaty, na podany przez Ciebie adres mailowy, wyślemy potwierdzenie zakupu kursu (będzie to mail zatytułowany “[Łukasz Jakóbiak] Twoje zamówienie zostało zrealizowane“), a w nim ważny pakiet informacji – w tym link z dostępem do kursu. 

W razie nieotrzymania wiadomości e-mail z pakietem informacyjnym, sprawdź proszę folder spam, a w razie braku wiadomości o napisz do nas (24h od zakupu kursu, aby mieć pewność, że nasz system zarejestrował płatność) na adres: kontakt@jakobiakvod.pl. Jeżeli Twój adres e-mail ma domenę gmx.de, postaraj się użyć innego lub również napisz do nas w przypadku braku pakietu informacyjnego.

Nie ma możliwości płatności przez PayPal. Dostępne metody płatności to Tpay (przelew, blik) oraz Stripe (płatność kartą). Przykro nam, ale nie ma możliwości otrzymania od nas numeru konta do płatności bezpośrednio na konto. Płatność musi zostać wykonana przez system. Jeżeli nie obsługujesz żadnej z podanych płatności, może ktoś będzie mógł zrobić płatność za Ciebie. Osoby mieszkające za granicą zwykle wybierają płatność poprzez kartę płatniczą na Stripe.


Przeciwwskazania do udziału w kursie w przypadku:

 

– występowania schorzeń o podłożu psychicznym; 

– pozostawania pod opieką psychiatry lub psychologa w związku z kondycją psychofizyczną;

– przyjmowania leków mających wpływ na stan psychiczny;

– występowania stanów lękowych lub depresyjnych;

 

Kurs nie może zastąpić profesjonalnej opieki lekarskiej. Biorąc udział w kursie akceptujesz to, że może pobudzić w Tobie różne emocje i bierzesz pełną odpowiedzialność za wszelkie szkody i urazy, jakich możesz doświadczyć. W razie wątpliwości możesz napisać do nas na kontakt@jakobiakvod.pl, a z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania i wątpliwości. 

 

Do zobaczenia w przestrzeni pełnej możliwości,

Łukasz&Team