Moja spowiedź – klasa mistrzowska

Moja spowiedź – klasa mistrzowska

900.00 

Czas trwania: co najmniej 7 spotkań

Dostęp do spotkań przez 3 miesiące

Moja spowiedź – klasa mistrzowska

WAŻNA INFORMACJA!

Spotkania w ramach klasy mistrzowskiej “Moja spowiedź” już się rozpoczęły, jednak nadal można do nich dołączyć – każde spotkanie jest nagrywane i dostępne do obejrzenia w dowolnym momencie przez okres 3 miesięcy. Dlatego dołączając teraz, nic Cię nie omija – możesz nadrobić minione spotkania oglądając je z odtworzenia. Dokładny harmonogram spotkań na żywo znajdziesz niżej.


Blisko 40 lat temu wyruszyłem po szczęście, a odkryłem miłość.
Miłość. Ona wie wszystko.
Zawsze, kiedy nie wiem, jak tylko przypomnę sobie,
aby jej zapytać, przynosi najlepsze rozwiązania.
Nie narzuca się.
Jedynie zaprasza.
Pozwala by samemu wybrać.
Zachwyca mnie jej mądrość.
Jej delikatność.
Mówią, że nią jesteśmy, ale przecież nie wiemy tyle, co ona.
Wiemy… tylko nie słyszymy, bo obawy nas przejęły.
Ona zmieni niezmienialne.
Ona uzdrowi nieuleczalne.

Za każdym razem, kiedy moja fizyczność doświadcza swojej esencji, czyli miłości, która płynie w każdym z nas, rozpuszczam kolejną warstwę swoich lęków, obaw, programów nabytych przez lata swojego życia.

Miłość pokazuje mojej fizyczności, że wszystko tam, u podstaw, jest idealnie poukładane. To właśnie stamtąd wzór życia nadchodzi, to właśnie stamtąd nadzieja i spokój mnie rozpala. Ta energia uczy mnie niebywale. Jej sposób poruszania, to jak wybrzmiewa, jest dla mnie wzorem do naśladowania. Głęboko w sobie mam wiarę, że jest najlepszym przewodnikiem. Wzorem dającym wolność. Bo to jest nasz stan naturalny, taki punkt wyjściowy. Ten wzór to miłość. To z pewnością moc nadzwyczajna, która uczy mnie, jak żyć.

Miłość zaprosiła mnie by w moje 40 urodziny przekazać wszystko co pomocne w drodze do szczęścia i obfitości również tym, których na to nie stać. To będzie krystaliczna spowiedź z 40 lat mojego doświadczenia.

Jeżeli oglądasz moje materiały video, jeżeli dają Ci przyjemność, zrozumienie, lepsze samopoczucie, to podczas tych spotkań przekażę znacznie więcej. Nie fragment wiedzy, a wszystko co wiem w drodze do szczęścia i obfitości. To będzie klasa mistrzowska, istna spowiedź dla paru tysięcy osób, które wejdą w życiu jeszcze wyżej.

Czas zamknąć pewien etap w moim życiu. Wiem to co zmienia życie i to najlepszy moment, aby się tym podzielić. Ktoś może pomyśleć: “każdy jest inny więc jak możesz znać instrukcję obsługi każdego?” To prawda, każdy jest inny, ale tylko na powierzchni, a pod spodem każdy z nas jest tym samym i prędzej czy później każdy przejdzie przez te tematy, bo to nie jest instrukcja obsługi specjalistycznej maszyny, której może nigdy nie użyjesz, a jest to nauka obsługi Ciebie, istoty nadzwyczajnej, wszechświata, którym również jesteś. 


Całe moje doświadczenie w tym temacie, przekazuje właśnie teraz specjalnie dla osób, których nie stać na większy wydatek. Tu nie ma ukrytych gwiazdek czy haczyków. Jeżeli stać Cię na zainwestowanie w swoją wolność większej kwoty za te spotkania, to dokładnie ta sama treść jest dostępna też w innych kwotach. Proszę poczuj ile chcesz zainwestować w swój rozwój. Tyle ile inwestujesz, tyle do Ciebie wraca. Twoje zaangażowanie ma znaczenie:


Spotkamy się  7 razy, ale może i więcej – o ile to będzie  konieczne. Dam się prowadzić miłości, ale z pewnością będzie to łącznie kilkanaście godzin transformującej wiedzy, przekazywanej w rodzinnej atmosferze podczas mojej pierwsze klasy mistrzowskiej złotych kluczy do szczęścia i obfitości.

  • Pierwsze spotkanie odbędzie się 27.05 o godzinie 10.00 – sobota
  • Drugie spotkanie odbędzie się 28.05 o godzinie 10.00 – niedziela
  • A następnie: 29.05, 30.05, 31.05, 01.06, 02.06 o godzinie 19.00*

*harmonogram spotkań może ulec zmianie.

Spotkania będą trwały około dwóch godzin. Będziecie mogli również zadawać pytania. Odpowiem na wybrane. Wszystko po to, abyście ożywili swoje życie. Zrozumieli na czym to wszystko polega, kim jesteście, po co tu jesteście, kto ma moc. Przejdziemy przez dziesiątki kluczowych, nieprawdopodobnie transformujących tematów, abyście poczuli siebie, czyli miłość, a także abyście odkryli swoją sprawczość.

Każde spotkanie będzie nagrywane i dostępne do obejrzenia w dowolnym momencie przez okres 3 miesięcy. Oznacza to, że nie musisz uczestniczyć w spotkaniach na żywo.

Spotkania na żywo odbywać się będą na zamkniętej grupie na Facebooku, ale jeżeli nie masz konta na Facebooku, to po kilku godzinach nagrania ze spotkań będą też dostępne na darmowej stronie Vimeo.

Pamiętaj, że jeżeli chcesz brać udział w spotkaniach na żywo i móc zadawać pytania, to posiadanie konta na Facebooku jest konieczne. Jeśli nie posiadasz konta, możesz je założyć za darmo, w ciągu kilku minut, tylko w celu uczestniczenia w kursie. Jeśli jednak, mimo wszystko, nie chcesz zakładać konta na Facebooku, to każde ze spotkań na żywo pojawi się kilka godzin później jako nagranie wideo, dostępne do obejrzenia w dowolnym momencie przez okres 3 miesięcy od chwili zakończenia kursu.


Po zarejestrowaniu się na to wydarzenie, na podany przez Ciebie adres mailowy, wyślemy potwierdzenie (będzie to mail zatytułowany “[Łukasz Jakóbiak] Twoje zamówienie zostało zrealizowane”), a w nim ważny pakiet informacji – w tym Twoje personalne dane dostępu do spotkań.

W razie nieotrzymania wiadomości e-mail z pakietem informacyjnym, proszę o sprawdzenie folderu spam, a w razie braku wiadomości o kontakt (24 godziny od rejestracji, aby mieć pewność, że nasz system zarejestrował płatność) na adres: kontakt@jakobiakvod.pl. Pamiętaj, aby ewentualny brak pakietu informacyjnego zgłosić nam odpowiednio wcześniej – zrobienie tego zbyt późno może skutkować tym, że nie zdążymy Ci go przesłać przed startem spotkań.

Dostępne metody płatności do symbolicznego opłacenia tego wydarzenia to Tpay (przelew, blik) oraz Stripe (płatność kartą). Płatność poprzez PayPal nie jest dostępna. Przykro nam, ale nie ma możliwości otrzymania od nas numeru konta do płatności bezpośrednio na konto. Płatność musi zostać wykonana przez system. Jeżeli nie obsługujesz żadnej z podanych form płatności, może ktoś będzie mógł zrobić płatność za Ciebie. Osoby mieszkające za granicą zwykle wybierają płatność poprzez kartę płatniczą na Stripe.


Spotkania “Moja spowiedź” to przestrzeń zmiany postrzegania rzeczywistości, która może wywoływać w Tobie różne emocje, a w związku z tym, chciałbym, abyś świadomie podjęła/podjął decyzję o uczestnictwie. Jeżeli jesteś pod opieką specjalistów, skonsultuj z nimi swój udział w tym wydarzeniu. 

Przeciwwskazania do udziału w wydarzeniu w przypadku:

 – występowania schorzeń o podłożu psychicznym; 

– pozostawania pod opieką psychiatry lub psychologa w związku z kondycją psychofizyczną;

– przyjmowania leków mających wpływ na stan psychiczny;

– występowania stanów lękowych lub depresyjnych;

 Kurs nie może zastąpić profesjonalnej opieki lekarskiej. Biorąc udział w spotkaniach akceptujesz to, że mogą pobudzić w Tobie różne emocje i bierzesz pełną odpowiedzialność za wszelkie szkody i urazy, jakich możesz doświadczyć.


W razie jakichkolwiek wątpliwości możesz napisać do nas na adres kontakt@jakobiakvod.pl, a z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania i wątpliwości. 

 

Z miłości,

Łukasz