Moja spowiedź – klasa mistrzowska

Moja spowiedź – klasa mistrzowska

300.00 

Czas trwania: 7 spotkań

Dostęp do spotkań przez 3 miesiące

Moja spowiedź – klasa mistrzowska

Cena promocyjna Klasy Mistrzowskiej – Moja spowiedź już się zakończyła. Aktualna cena to 300PLN.

 

Moja Spowiedź różni się tym od kursu “Święty Spokój” i “Nieprawdopodobne. Możliwości.” tym, że “Moja Spowiedź” to przekazanie wiedzy, nad którą dalej sami możecie pracować, a kursy to bezpośrednie przeprowadzenie Was przez procesy, abyście doświadczyli tego o czym mówię.

Spotkania na żywo w ramach klasy mistrzowskiej “Moja spowiedź” już się zakończyły, jednak nadal można do nich dołączyć – wszystkie spotkania zostały nagrane i są dostępne do obejrzenia w dowolnym momencie przez okres 3 miesięcy. Dlatego dołączając teraz, nic Cię nie omija – możesz nadrobić minione spotkania oglądając je z odtworzenia. Do ich obejrzenia konieczne jest posiadanie konta na Facebooku – jeśli go nie masz, możesz je założyć za darmo jedynie na potrzeby uczestnictwa w klasie mistrzowskiej.


Blisko 40 lat temu wyruszyłem po szczęście, a odkryłem miłość.
Miłość. Ona wie wszystko.
Zawsze, kiedy nie wiem, jak tylko przypomnę sobie,
aby jej zapytać, przynosi najlepsze rozwiązania.
Nie narzuca się.
Jedynie zaprasza.
Pozwala by samemu wybrać.
Zachwyca mnie jej mądrość.
Jej delikatność.
Mówią, że nią jesteśmy, ale przecież nie wiemy tyle, co ona.
Wiemy… tylko nie słyszymy, bo obawy nas przejęły.
Ona zmieni niezmienialne.
Ona uzdrowi nieuleczalne.

 

 


Klasa mistrzowska składa się z 7 spotkań.  To łącznie kilkanaście godzin transformującej wiedzy, przekazywanej w rodzinnej atmosferze podczas mojej pierwszej klasy mistrzowskiej złotych kluczy do szczęścia i obfitości.


Po zarejestrowaniu się na to wydarzenie, na podany przez Ciebie adres mailowy, wyślemy potwierdzenie (będzie to mail zatytułowany “[Łukasz Jakóbiak] Twoje zamówienie zostało zrealizowane”), a w nim ważny pakiet informacji – w tym Twoje personalne dane dostępu do spotkań.

W razie nieotrzymania wiadomości e-mail z pakietem informacyjnym, proszę o sprawdzenie folderu spam, a w razie braku wiadomości o kontakt (24 godziny od rejestracji, aby mieć pewność, że nasz system zarejestrował płatność) na adres: kontakt@jakobiakvod.pl.

Dostępne metody płatności do opłacenia tego wydarzenia to Tpay (przelew, blik) oraz Stripe (płatność kartą). Płatność poprzez PayPal nie jest dostępna. Przykro nam, ale nie ma możliwości otrzymania od nas numeru konta do płatności bezpośrednio na konto. Płatność musi zostać wykonana przez system. Jeżeli nie obsługujesz żadnej z podanych form płatności, może ktoś będzie mógł zrobić płatność za Ciebie. Osoby mieszkające za granicą zwykle wybierają płatność poprzez kartę płatniczą na Stripe.


Spotkania “Moja spowiedź” to przestrzeń zmiany postrzegania rzeczywistości, która może wywoływać w Tobie różne emocje, a w związku z tym, chciałbym, abyś świadomie podjęła/podjął decyzję o uczestnictwie. Jeżeli jesteś pod opieką specjalistów, skonsultuj z nimi swój udział w tym wydarzeniu. 

Przeciwwskazania do udziału w wydarzeniu w przypadku:

 – występowania schorzeń o podłożu psychicznym; 

– pozostawania pod opieką psychiatry lub psychologa w związku z kondycją psychofizyczną;

– przyjmowania leków mających wpływ na stan psychiczny;

– występowania stanów lękowych lub depresyjnych;

 Kurs nie może zastąpić profesjonalnej opieki lekarskiej. Biorąc udział w spotkaniach akceptujesz to, że mogą pobudzić w Tobie różne emocje i bierzesz pełną odpowiedzialność za wszelkie szkody i urazy, jakich możesz doświadczyć.


W razie jakichkolwiek wątpliwości możesz napisać do nas na adres kontakt@jakobiakvod.pl, a z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania i wątpliwości. 

 

Z miłości,

Łukasz