“Święty Spokój” – kurs online

“Święty Spokój” – kurs online - edycja specjalna

Kurs w formie nagrań wideo (bez spotkań na żywo)

777.00 

Czas trwania: 14 spotkań

Dostęp na jednym urządzeniu: 6 miesięcy

“Święty Spokój” – kurs online - edycja specjalna

Kurs w formie nagrań wideo (bez spotkań na żywo)

Szósta edycja kursu online “Święty Spokój” jest teraz dostępna do kupienia w formie nagrań wideo.

Kurs na żywo już się odbył – dokonując zakupu teraz, otrzymujesz dostęp do pełnego kursu w postaci nagrań wideo, zarejestrowanych wcześniej. Główna różnica między kursem na żywo, a kursem nagranym, wiąże się z brakiem możliwości zadania pytania podczas sesji pytań i odpowiedzi. Otrzymasz jednak dostęp do zapisu wszystkich takich sesji, które miały miejsce w ramach kursu.

Możesz przejść przez poszczególne spotkania w dowolnym, wybranym przez Ciebie momencie. Kurs będzie dla Ciebie dostępny przez 3 miesiące. Dostęp do kursu jest możliwy na jednym urządzeniu.

 


 

Od najmłodszych lat czułem, że życie w pędzie, złości, smutku i cierpieniu, nie może być tym, po co zszedłem na ziemię. Czułem, że jest coś innego, ale nie potrafiłem tego odnaleźć. Przeszedłem przez terapie, kursy, szkolenia, setki książek, materiałów wideo, rozmów z przewodnikami duchowymi, wypróbowałem wiele metod medytacji, wszystko po to, aby czuć się dobrze. Wierzyłem, że jest to możliwe, bez warunkowania tego czymś z zewnątrz. Dnia 21 marca 2020 roku, dokładnie tydzień po tym jak wprowadzono w kraju pierwszy lockdown, doświadczyłem wszechogarniającej miłości, która na długo pozostawiła ślad w moim życiu. Mówię o tym a filmie Autograf Miłości, który możesz zobaczyć tutaj. Tego dnia poczułem, że moją drogą będzie kierowanie ludzi tam, czyli ku sobie, bo rozpoznanie siebie, jest nadzwyczaj uwalniające. Na bazie kolejnych tego typu doświadczeń, powstał kurs Święty Spokój. Jeżeli z szacunkiem weźmiesz w nim udział, zmieni Twoje życie na wielu płaszczyznach.

 


 

Wypowiedzi uczestników z poprzednich edycji spotkań Święty Spokój:

 

“Miałam już dużo kursów, ciągle czytam, a po dzisiejszym wieczorze, muszę to napisać: po żadnym kursie nie czułam się tak jak po dwóch spotkaniach z Tobą”. Ania

 

Najlepszy kurs, w jakich brałam udział”. Magdalena, 46 lat, Będzin

 

Kurs były jedną z najlepszych moich inwestycji w rozwój. Całe życie na to czekałam”. Ada, 43 lata, Bielsko-Biała

 

„Kurs prowadzone przez Łukasza zmienia na stałe życie. Zastępują wszystkie książki o rozwoju osobistym”. Agnieszka, 50 lat, Jelenia Góra

 

„Dostałam klucz do szczęścia. To było jakby ktoś nagle otworzył okno w dusznym pokoju. Jakbym na nowo spojrzała na wszystko wokoło – i nagle, zdziwiona zauważyła – o rany! Ja żyję! Ja oddycham! Jak mogłam zmarnować tyle czasu?”. Dorota, 51 lat

 

„Kurs dał mi nowe oczy. Dostałam zupełnie co innego niż szukałam. Przez tę wielkość daru jakim się okazał, uświadomiłam, że szukałam okruchów na podłodze, a dostałam największy na świecie tort. Dotyk Boga, który wszystko wytłumaczył”.

 

„To chyba najlepszy kurs na jakim byłam. Jestem pod wrażeniem, że te wszystkie tematy, można tak łatwo i prosto przedstawić”. Marlena, 29 lat, Kraków

 

Majstersztyk i arcydzieło Miłości i Jedności.

 

„Weszłam tu z niczym, opuszczam to miejsce z uczuciem bycia najbogatszym człowiekiem na świecie”. Adrianna, 42 lata. Kołobrzeg.

 

“To, co miałam okazję przeżyć przez ostatnie dwa tygodnie, to nie kurs, to przejście do innego świata. Znalazłam się nagle w innym wymiarze, w którym czuć jedność ludzi, ich wsparcie, zrozumienie. To momenty ogromnych wzruszeń, łez i odkryć”. Marzena, 39 lat, Olsztyn

 


 

Kurs:

 

Jeżeli odczuwasz zagubienie, zmęczenie, ciągły pęd za czymś czego złapać nie możesz, powtarzające się, trudne dla Ciebie sytuacje, nie wiesz kim jesteś, dokąd zmierzasz i nie odczuwasz satysfakcji z życia, to zapraszam Cię do przestrzeni Miłości, w której dużo prościej będzie Ci to zrozumieć, a następnie nawiązać zdrowszą z tym relację. Nie zrobię tego za Ciebie, jedynie wskażę Ci na to co istotne. Na kursie niczego nie uczę. Oduczam tego, co stoi na przeszkodzie w doświadczeniu życia w pełniejszym wymiarze.

 

Kurs nie ma setek godzin, ani ćwiczeń, aby nie był dodatkowym obciążeniem. Moją pasją jest tłumaczenie tematu w najprostszy możliwy sposób tak, aby osoby, które nie są głęboko w temacie, mogły zrozumieć dlaczego ich życie jest obciążeniem, a nie pasją. 

 

 

Jeżeli chcesz lepiej poczuć energię, która panuje na kursie, zobacz poniższe materiały:

 

“Autograf Miłości”https://www.youtube.com/watch?v=-4n3i-YTlBE

 

“Święty Spokój”https://www.youtube.com/watch?v=RdKFYm0nPYM

 


 

Co otrzymasz dzięki uczestniczeniu w kursie?

 • – Rozluźnisz swój stosunek do urazów, zdrad, trudnych chwil, które wydarzyły się w Twoim życiu, alei nauczysz się z nimi być.
 • – Zwolnisz pęd za czymś czego cały czas nie możesz dogonić.
 • – Rozjaśnisz to, dlaczego cały czas spotykają Cię pewne powtarzalne sytuacje jak zdrada partnera, wykorzystywanie, zranienia.
 • – Relacje w Twoim kręgu zaczną się czyścić i nabierać nowej jakości. 
 • – Zaczniesz odnajdywać, doświadczać bardziej siebie, a dzięki temu nie będziesz odczuwać samotności.
 • – Zaczniesz widzieć więcej, a dzięki temu przestaniesz siebie ranić.
 • – Zaczniesz iść przez życie z większą miłością, a nie prosząc o miłość.
 • – Zaczniesz rozpoznawać swoją moc, aby nie musieć używać siły. 
 • – Łatwiej Ci będzie zrozumieć to co jest opisywane w setkach książek o rozwoju osobistym.
 • – Doświadczysz nadzwyczajnej przestrzeni kursu, okraszonej przepiękną muzyką.
 • – Zaczniesz zauważać małe zdarzenia, które wcześniej nie sprawiały Ci radości. 
 • – Poznasz proste narzędzia do relaksu.
 • – Rozluźniając wiele napięć, polepszysz swój stan zdrowia.
 • – Najprawdopodobniej jakość Twojego snu zacznie się poprawiać.
 • – Co najważniejsze, zaczniesz dostrzegać, gdzie ukrywała się radość, szczęście i spokój.

 

 


 

Rejestracja:

 

Informacja dla osób zdecydowanych: proszę przeczytać tę treść do samego końca. Są tam niezbędne informacje dotyczące udziału w kursie (kontakt w razie braku pakietu informacyjnego).

 

Po zakupieniu kursu i zaksięgowaniu wpłaty, na podany przez Ciebie adres mailowy, wyślemy potwierdzenie zakupu kursu (będzie to mail zatytułowany “[Łukasz Jakóbiak] Twoje zamówienie zostało zrealizowane”), a w nim ważny pakiet informacji – w tym link do obejrzenia kursu. 

 

W razie nieotrzymania wiadomości e-mail z pakietem informacyjnym proszę o sprawdzenie folderu spam, a w razie braku wiadomości o kontakt (24h od zakupu kursu, aby mieć pewność, że nasz system zarejestrował płatność) na adres: kontakt@jakobiakvod.pl. Jeżeli Twój adres e-mail ma domenę gmx.de, postaraj się użyć innego lub również napisz do nas w przypadku braku pakietu informacyjnego.

 

Nie ma możliwości płatności przez PayPal. Dostępne metody płatności to Tpay (przelew, blik) oraz Stripe (płatność kartą). Przykro nam, ale nie ma możliwości otrzymania od nas numeru konta do płatności bezpośrednio na konto. Płatność musi zostać wykonana przez system. Jeżeli nie obsługujesz żadnej z podanych płatności, może ktoś będzie mógł zrobić płatność za Ciebie. Osoby mieszkające za granicą zwykle wybierają płatność poprzez kartę płatniczą na Stripe.

 

Zachęcamy, aby oglądając nagrania wideo, przechodzić przez kurs w takim samym rytmie, jak miało to miejsce pierwotnie, na żywo, czyli: jednego dnia jedno spotkanie, drugiego dnia spotkanie uzupełniające z sesją pytań i odpowiedzi, trzeciego dnia przerwa. W przeciwnym razie, zbyt szybkie przejście przez kurs może znacząco osłabić jego efekty.

 


 

Kurs “Święty Spokój” to bardzo silna przestrzeń zmiany postrzegania rzeczywistości, a w związku z tym, chciałbym, abyś bardzo świadomie podjąła/podjął decyzję o uczestnictwie. Jeżeli jesteś pod opieką specjalistów, skonsultuj z nimi swój udział w kursie. 

 

Przeciwwskazania do udziału w kursie w przypadku:

 

– występowania schorzeń o podłożu psychicznym; 

– pozostawania pod opieką psychiatry lub psychologa w związku z kondycją psychofizyczną;

– przyjmowania leków mających wpływ na stan psychiczny;

– występowania stanów lękowych lub depresyjnych;

 

Kurs nie może zastąpić profesjonalnej opieki lekarskiej. Biorąc udział w kursie akceptujesz to, że może pobudzić w Tobie różne emocje i bierzesz pełną odpowiedzialność za wszelkie szkody i urazy, jakich możesz doświadczyć. W razie wątpliwości możesz napisać do nas na kontakt@jakobiakvod.pl, a z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania i wątpliwości. 

 

Do zobaczenia w przestrzeni pełnej miłości,

Łukasz